laskove rapotacky

Láskové rapotačky s manželmi Remšíkovými

Naši milí čitatelia,

prinášame vám 4. diel nášho článkového seriálu, v ktorom pravidelne spovedáme rôznych známych aj menej známych ľudí na tému (ako inak 🙂 ) harmonických partnerských vzťahov.

Inšpirujme sa spoločne ich odpoveďami na naše 4 zvedavé otázky. 🙂

Gabika a Michal Remšíkovci

Naším ďalším hosťom, ktorého sme vyspovedali, je Gabika Remšíková spolu s manželom Michalom.  Gabika je vášnivá cestovateľka a zakladateľka projektu Cestujeme za zážitkami. Je autorkou úspešného online kurzu  Prvá online škola cestovania a viacerých cestovateľských e-bookov.

Zároveň je maminou 2 detí a spolu s nimi a so svojím manželom Michalom cestuje za zážitkami a spoznáva svet bez cestovky (=lacnejšie, slobodnejšie a presne podľa svojich predstáv).

Viac o Gabike a Michalovi sa môžete dozvedieť na stránke www.gabikaremsikova.sk. Na ich inšpirujúcej facebookovskej stránke nájdete ich cestovateľské postrehy, rady a skúsenosti.

 • 1
  Ako podľa teba vyzerá harmonický partnerský vzťah?

  Gabika: Žijem v manželstve už 19 rokov a myslím si, že v harmonickom. Niekedy aj u nás prebehne búrka, no s odstupom času si uvedomujem, že na dôležitých veciach sa vždy dohodneme, ale sem tam sa nezhodneme na úplne nepodstatných blbostiach. Vynesenie smetí, kto pôjde zase do obchodu... takže to je podľa mňa harmonický vzťah. Dohodnúť sa a vychádzať si v ústrety v dôležitých veciach, nerobiť si naprieky a vzájomne sa podporovať.

  Michal: To nemám žiadne možnosti? Žiadne A, B, C? Tak presne tak, ako ten náš. 🙂
 • 2
  Máš niekoho, kto je pre teba inšpiráciou v oblasti vzťahov? Ak áno, kto je to a prečo?

  Gabika: Určite moji rodičia, sú spolu už 50 rokov, vychovali 2 deti.

  Michal: Nie.
 • 3
  Čo považuješ za najväčšie úskalia v dlhodobom vzťahu?

  Gabika: Hmmm, asi stereotyp. Ja som človek, ktorý nemá rád rutinu, stále sa okolo mňa musí niečo diať. Môj manžel má zase rád svoj kľud, čo je sem tam zdroj nezhôd. Ale opakujem, skoro vždy sú to úplne nepodstatné dôvody, na ktorých sa na druhý deň spolu zasmejeme, že čo sme to vlastne riešili a ideme ďalej.

  Michal: Strata spoločných záujmov, strata dôvery.
 • 4
  Ktoré 2-3 veci pomáhajú posilňovať a zlepšovať tvoj vzťah s partnerom?

  Gabika: Dôvera, otvorenosť, vzájomné porozumenie a samozrejme láska aj po rokoch.

  Michal: Občasný oddych od seba, vlastné zaujmy, dôvera a otvorenosť.

Manželom Remšíkovcom ďakujeme za čas a ochotu podeliť sa s nami o ich skúsenosti a názory. 🙂

Ak by ste chceli viac tipov, ako zlepšiť váš vzťah, nakuknite do nášho e-booku zdarma Zatočte so stereotypom vo vzťahu - ...a začnite už dnes. Nájdete v ňom aktivity, ktoré aj nám dlhodobo pomáhajú utužovať vzťah.

Zatocte so stereotypom
Zuzka

Zuzka je šťastná manželka, mamina úžasnej dcérky a synčeka, zakladateľka projektu Spolu nás baví svet, autorka e-booku Zatočte so stereotypom vo vzťahu a Desatora šťastného vzťahu. Je tiež spoluautorkou online kurzov Vzťahový prekladač a Vzťahové tužidlo.

Jej dlhoročnou vášňou sú zákonitosti fungujúce v partnerských vzťahoch. Učí páry ako položiť pevné základy svojho vzťahu tak, aby mohli žiť v dlhodobom harmonickom a naplnenom partnerstve.

Viac o Zuzke si prečítajte tu >>

Zuzku môžete kontaktovať na zuzka@spolunasbavisvet.sk. Pripojte sa medzi páry, ktoré si každý deň hovoria "Spolu nás baví svet!" na Facebooku.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.