Chceli by ste sa dozvedieť o partnerovi niečo nové a zároveň oživiť vaše partnerské rozhovory?

→ Zdá sa vám, že sa do vášho vzťahu začína vkrádať nuda?

→ Vaše rozhovory sa točia okolo tej istej témy každý deň?

→ Máte pocit, že už o svojom partnerovi všetko viete a ničím vás nemôže prekvapiť?

→ Myslíte si, že to je v dlhodobých vzťahoch normálne a treba sa s tým zmieriť?

POKEC kartičky krabička

A teraz si predstavte, že vám dáme do rúk nástroj, ktorým to dokážete zmeniť.

Nástroj, vďaka ktorému sa aj v dlhodobom vzťahu dozviete o partnerovi niečo nové a spoločne objavíte neobohrané témy na rozhovor.

0
párom
už robia POKEC kartičky radosť! 🙂

Sme spolu už viac ako 10 rokov, z toho 7 rokov manželia. Jednou z našich najobľúbenejších spoločných aktivít je práve rozprávanie sa na rôzne témy. 

A keďže za 10 rokov človek stihne prebrať už všeličo, neustále hľadáme nové podnety pre naše rozhovory.

Najmä v čase, keď sa nám narodila dcérka, mali sme tendenciu preberať hlavne veci okolo kakania, papania a spinkania. Až sa z toho stala rutina, proti ktorej sme začali vedome bojovať. A tak vznikli naše POKEC kartičky. 

POKEC kartičky sú pre vás, AK:

  • ste spolu krátko a chcete sa o partnerovi dozvedieť čo najviac.
  • ste spolu dlho a vaše témy na rozhovor sa točia okolo toho istého.
  • začínate sa s partnerom nudiť.
  • veríte, že vzájomná komunikácia je základom vzťahu.
  • hľadáte nový zdroj zábavy vo vašom vzťahu.
  • sa vám narodilo dieťatko a na chvíľu sa chcete rozprávať aj o iných témach, ako je kakanie, papanie a spinkanie.
  • hľadáte pre partnera/ku vhodný darček, ktorý by prospel vášmu vzťahu.
POKEC kartičky
Díky moc za skvělou hru. S Davidem jsme spolu už 19 let, máme harmonický vztah a mám pocit, že o sobě víme úplně všechno. Přesto nás hra nadchla a ohromě jsme se u toho bavili. Narazili jsme na spoustu témat, o kterých jsme spolu nikdy nemluvili.
Zpočátku mi přišlo, že to budeme mít hned odehrané, ale seděli jsme spolu při vínku do ranních hodin a nejsme ani v půlce.
Vřele doporučuji komukoliv, kdo se chce o partnerovi, ale i o sobě, dozvědět něco nového. A je jedno, jestli jste spolu týden, měsíc, rok nebo 19 let.
POKEC karticky Bara Vesela
Bára Veselá - Veselá domoškolawww.veselabara.cz

Kto je autorom POKEC kartičiek?

POKEC kartičky

Pali a Zuzka Dudrikovci

Sme šťastný manželský párik, ktorý sa na manželstvo poriadne pripravil. Našou dlhoročnou vášňou sú zákonitosti fungujúce v partnerských vzťahoch. Učíme páry, ako položiť pevné základy svojho vzťahu tak, aby mohli žiť v dlhodobom harmonickom a naplnenom partnerstve.

Čo vás čaká s POKEC kartičkami?

Spoločne SA ZABAVÍTE

Kartičky sú robené formou hry. Obsahujú vážne témy, ale aj zábavné, či erotické. Pri niektorých otázkach sa určite dobre zasmejete.

Získate NOVÉ TÉMY na rozhovor

Či ste spolu krátko alebo dlho, zistíte o partnerovi veci, ktoré ste doteraz možno ani netušili. Nabúrate zažitý stereotyp vo vašich rozhovoroch.

LEPŠIE SA SPOZNÁTE

Aj keď si myslíte, že vás váš partner už nemôže ničím prekvapiť, budete sa čudovať. Dozviete sa o ňom nové veci a on o vás tiež.

Predstavte si, že večer sedíte na gauči pri vínku, hrá vaša obľúbená hudba, zapálite si sviečku alebo aromalampu.

Partner sa na vás díva a pokladá vám jednu zaujímavú otázku za druhou. Riešite témy, o ktorých ste sa možno nikdy dovtedy nebavili. Dozvedáte sa o ňom zaujímavé veci a nestačíte sa čudovať. 

Pri niektorých otázkach ste vážni, pri iných sa nasmejete, pri ďalších možno začervenáte. Nad hrou rozmýšľate ešte celý ďalší deň.

 

Aká je CENA kartičiek?

Cena POKEC kartičiek je 11,90 Eur. 

Balíček obsahuje 104 kartičiek s otázkami pre vás a vášho partnera.

Za túto cenu si môžete kúpiť 1 lístok do divadla, fľašu lepšieho vína, alebo 2 bonboniéry. Alebo za túto cenu rozprúdite vo svojom vzťahu debatu na nové témy, zabavíte sa a ešte sa aj dozviete niečo nové o vašej láske.

Ešte stále váhate?

Naozaj nemáte čo stratiť. Ak zistíte, že kartičky nie sú pre vás to pravé, napíšte nám a my vám bez akýchkoľvek otázok vrátime naspäť celú sumu. Máte na to celých 30 dní odo dňa zakúpenia kartičiek.


Možno sa pýtate:

Na ako dlho nás zabaví 104 otázok? A čo potom?

To závisí na tom, ako veľmi sa rozkecáte. 🙂 Niekomu kartičky vydržia mesiace, iný ich zhltne za pár večerov. Dobrá správa je, že pri položených otázkach vám budú napadať ďalšie a ďalšie, nebojte sa pýtať! Nemusíte sa držať iba textu na kartičkách. 🙂

S partnerom sme spolu už 17 rokov. Vieme o sebe naozaj všetko. Dozvieme sa niečo nové?

Veríme, že áno. Kartičky sme testovali aj na pároch, ktoré boli spolu viac ako 30 rokov a partnerove odpovede ich stále dokázali prekvapiť. 🙂

V akej forme mi kartičky prídu?

Kartičky sú vo forme PDF súboru. Po uhradení objednávky vám prídu priamo do e-mailu prístupové údaje do členskej sekcie POKEC kartičiek. Nájdete v nej návod a 16 listov vo formáte A4, ktoré si treba vytlačiť. Každý list obsahuje 8 kartičiek. V rámci spoločného večera si ich nastrihajte a môžete okamžite začať hrať.

Naviac máme pre vás tri DARČEKY:

POKEC kartičky

+16 POKEC kartičiek ako VALENTÍNSKY DARČEK od nás

Tento bonus v podobe 16 POKEC kartičiek navyše bol pôvodne určený ako valentínsky darček pre všetkých, ktorí si POKEC kartičky objednajú do 14.2.2022.

Momentálne sme sa rozhodli tento bonus ponechať až do odvolania. 

POKEC kartičky krabička

ŠABLÓNA KRABIČKY

Vytvorili sme pre vás šáblónu na krabičku pre POKEC kartičky vo formáte PDF. Veríme, že v krabičke vám kartičky vydržia dlhšie a zároveň budete mať pre ne krajší a štýlovejší obal, ak by ste sa rozhodli ich darovať.

Výroba krabičky vám nezaberie viac ako 10 minút. 🙂

POKEC kartičky

+24 EXTRÉM POKEC kartičiek

Kartičky so šteklivými, morbídnymi aj nechutnými témami. Sme si istí, že vás pobavia. 🙂

Čo hovoria na kartičky ostatní?

Už nejaký čas som premýšľala nad tým, ako do nášho dlhoročného vzťahu opäť vniesť smiech. Nemyslím úsmev, ale taký úprimný smiech od srdca, kedy vám tečú z očí slzy. Aby sme na chvíľu zabudli na kolotoč každodenných povinností okolo rodiny a práce.
Keď som uvidela Zuzkine a Paliho kartičky, cítila som, že by to mohla byť tá iskra, ktorú hľadáme. Lenže skutočnosť predčila moje očakávania. Áno, smiali sme sa. Ale to bol len začiatok. Zistila som, že ma môj manžel aj po toľkých rokoch dokáže prekvapiť tým, čo sa v ňom skrýva.
Cítila som sa ako na začiatku vzťahu, keď sme sa navzájom nesmelo "oťukávali" a tešili sa na to, čo bude zajtra. A najlepšie na tom je, že to je iba začiatok. Dostali sme oveľa viac, než sme čakali. Zuzka a Pali, ďakujeme.
POKEC karticky
MUDr. Veronika Soukupová, psychosomatikawww.soukupovaveronika.cz
Milá Zuzko, děkuji ti za krásný včerejší večer, který jsme si s přítelem užili díky tvým kartičkám. Jsme spolu už opravdu dlouho a když jsem kartičky tiskla, samozřejmě jsem zvědavě četla některé otázky. Říkala jsem si, že spousta z nich jsou přece jasné, že to není pro nás, protože my o sobě víme "všechno". 🙂
Moc mě překvapilo, když jsem zjistila, že některé odpovědi mého přítele jsou úplně jiné, než jsem si myslela! 🙂 Užili jsme si pohodu a legraci u lahve vína.
Kartičky opravdu doporučuji všem párům, kteří nechtějí trávit čas mlčením u filmů, či každý u svého mobilu. Kartiček je opravdu hodně, takže máte zábavu na několik večerů!
POKEC kartičky
Alena Palasová, Pilates a jóga s citemwww.alenapalasova.cz
Pokec kartičky nás veľmi milo prekvapili. Určite to nie je hra na jeden večer. Sme rodičia dvoch maličkých detí a času na spoločné partnerské chvíle a debaty sú vzácne. Aj preto prišli kartičky v správnom čase.
Bolo milé diskutovať na široké spektrum tém - raz sme sa smiali, inokedy zvážneli a občas príjemne a nostalgicky spomínali.
Kartičky sú skvelý darček k výročiu, či už pre páry, ktoré sa chcú bližšie spoznať, ako aj pre manželov (a hlavne unavených rodičov 🙂 ), ktorí chcú trochu osviežiť svoj vzťah a zaspomínať.
POKEC kartičky
Kristína a Radoslav Ciglanskiwww.malivyletnici.sk
Pokec kartičky jsou skvělou variantou, jak vyplnit večer u sklenky vína, nebo třeba dlouhou chvíli při cestách v autě.
Moc se mi líbí jejich variabilita, jednoduchost i důvtip. Musím říct, že jsme se parádně nasmáli a ještě jsem se dozvěděla, i po 15 letech soužití, novinky 🙂 Takže ANO, kartičky mohu vřele doporučit!
POKEC kartičky
Petra Dvořákováwww.petra-dvorakova.cz

Chcete vedieť, ako kartičky vyzerajú? Radi vám niekoľko z nich ukážeme:

(Kartičky vám zašleme v elektronickej podobe. Je potrebné, aby ste si ich vytlačili na papier veľkosti A4 a následne nastrihali.)

Nemáte na čo čakať! POKEC kartičky sú nachystané a tešia sa, až vás pobavia a rozosmejú. 🙂 

Kliknite na tlačidlo a na nasledujúcej stránke vyplňte vaše kontaktné údaje a zaplaťte kartou alebo bankovým prevodom. Hneď, ako dorazí vaša platba, POKEC kartičky nájdete vo svojej e-mailovej schránke.

Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom POKEC kartičiek, neváhajte nás kontaktovať na pali@spolunasbavisvet.sk. Radi vaše otázky zodpovieme.
POKEC kartičky
Pali a Zuzka