Objednávka POKEC kartičiek

Poďte sa zabaviť a dozvedieť sa o sebe navzájom niečo nové. 🙂

POKEC kartičky krabička
  • ÁNO
    Viem, že tieto kartičky sú v elektronickom formáte PDF. Prístupové údaje ku kartičkám obdržím na svoj e-mail ihneď po prijatí mojej platby. Následne karty vytlačím a nastrihám.
  • ÁNO
    Viem, že spolu s POKEC kartičkami dostávam aj darčeky v podobe 24 kartičiek typu EXTRÉM a 16 valentínskych kartičiek.
  • ÁNO
    Starostlivo som si prekontroloval všetky údaje zadané v objednávke, najmä emailovú adresu, na ktorú chcem kartičky zaslať.

Upozornění pro Českou Republiku: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučujeme koupit si produkt na fyzickou osobu nepodnikatele. 

POKEC kartičky
Keď som si kupovala POKEC kartičky, vlastne som ani nevedela, čo mám čakať.

Už pri ich strihaní sme sa s manželom zabavili, samozrejme sme to nevydržali a čítali sme. Nakoniec sa z 5 minútového strihania vykľula 2 hodinová debata.

Určite odporúčam, som s manželom už skoro 20 rokov, ale je fakt, že niektoré témy sme doteraz neprebrali... viem si to predstaviť aj ako krátenie času počas dovolenky, či počas dlhých zimných večerov.
POKEC kartičky
Gabika Remšíkováwww.gabikaremsikova.sk
Hra Pokec je příjemným parťákem pro společné chvíle s partnerem. S manželem jsme spolu 16 let (7 let manželé) a bylo pro mě zajímavé sledovat, jak se v některých odpovědích shodneme.

To ale neznamená, že by nepřišlo i překvapení. Nejvíc se mi líbí, že hru je možné hrát kdykoli. Prostě než se dovaří večeře dáme si pár otázek a zpříjemníme si čekání.

Dokonce se do hry zapojila i starší dcerka (5 let). Kartičky bych doporučila všem, které baví si hrát, ale třeba nemají čas na složitou strategickou hru.
POKEC kartičky
Stáňa Novákováwww.stananovakova.cz

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Napíšte nám na pali@spolunasbavisvet.sk alebo zuzka@spolunasbavisvet.sk.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.

POKEC kartičky