Chceli by ste mať superschopnosť vidieť vášmu partnerovi do hlavy?

Sú vám tieto situácie povedomé?

- môj muž ma nedokáže ani poriadne vypočuť. Na všetko mi dá len rýchle riešenie a hotovo!

- po príchode domov z práce chcem mať svoj kľud a nie ešte chodiť na nejakú oslavu jej kamošov...

- vždy, keď sa niekam ponáhľam, moja žena zdržuje. Privádza ma to do zúrivosti.

- on sa jednoducho nenaučí po sebe zatvárať tie skrinky! Asi mi to robí naschvál!

Predstavte si, že veci, ktoré vás na partnerovi rozčuľujú, zmiznú ako mávnutím čarovného prútika. Spoločne sme našli spôsob, ako si takýto "prútik" doma vyrobiť. Teraz sa o to s vami radi podelíme.

Žijeme v harmonickom vzťahu, bez hádok, nezmyselných súťaží a žabo-myších vojen. Stačí nám jeden rýchly pohľad do očí a hneď vieme, čo si ten druhý práve myslí.

To však neplatí pre naše predchádzajúce vzťahy. V nich sme si prešli všeličím - hádky, nevydarený pokus o svadbu, obviňovanie, silná žiarlivosť, obmedzovanie, vzťahy na diaľku, nerešpektujúce správanie...

Keď sme sa dali dokopy, vedeli sme, že my to chceme inak.

Našťastie sme objavili perfektný systém, vďaka ktorému sme zistili, čo stojí za našimi motívmi a rozhodnutiami, čo ovplyvňuje našu náladu, ako prekonávať konflikty alebo ako hľadať tzv. win-win riešenia. Radi vás naučíme, ako na to.

 • Už vás unavuje dohadovať sa o tom, že to každý z vás chce inak?
 • Ste smutní z toho, že vás partner občas nechápe a musíte mu všetko zložito vysvetľovať?
 • Hnevajú vás situácie, kedy nerozumiete konaniu svojho partnera?

Aj tieto a mnohé ďalšie otázky riešime v našom e-booku Ako raz a navždy porozumiete svojmu partnerovi. E-book obsahuje mapu, ktorou vykročíte na spoločnú cestu vzájomného porozumenia. Nezostaneme len pri teórii. Všetko si odskúšate naživo u seba doma.

Kto je autorom tohto e-booku?

Pavol Dudrik

Už viac ako 11 rokov sa venujem typológii osobnosti. V práci som si vyskladával a viedol svoje vlastné tímy na základe práve typologického radenia. 

Tak mi napadlo, že keď to funguje v tíme, ktorý má 90 ľudí, prečo by tieto zákonitosti nemohli fungovať aj v páre? Na základe tejto myšlienky som začal aplikovať získané poznatky aj doma. A vďaka tomu mám už 7 rokov šťastný a naplnený vzťah s mojou manželkou Zuzkou.

Zuzana Dudriková

Som šťastná manželka, mamina úžasnej dcérky a synčeka, zakladateľka projektu Spolu nás baví svet, autorka úspešného e-booku Zatočte so stereotypom vo vzťahu - ...a začnite už dnes.

Mojou dlhoročnou vášňou sú zákonitosti fungujúce v partnerských vzťahoch. Farebnou typológiou žijem denno-denne, využívam ju ako v osobných, tak aj v pracovných vzťahoch už vyše 6 rokov. Preto ma môj manžel Pali prizval ako spoluautorku Mapy osobnostných typov.

Tento e-book je pre vás, AK:

 • chcete spoznať svoj osobnostný typ a tým získať kľúč k vašim vlastným pocitom a motívom správania.
 • chcete žiť v harmonickom a naplnenom partnerstve, plnom lásky a vzájomného porozumenia.
 • chcete raz a navždy porozumieť svojmu partnerovi a efektívne s ním komunikovať.
 • chcete najmä predchádzať konfliktom vo vzťahu alebo ich konštruktívne riešiť.
 • máte vo svojom okolí párik, ktorý sa ide brať a hľadáte pre nich vhodný svadobný dar. 🙂
 • si želáte spoznať osobnostnú typológiu a svoje poznatky okamžite vyskúšať v praxi.

Predstavte si ten úžasný pocit, že sa každý deň tešíte domov za svojím partnerom. Nebojíte sa tichej domácnosti po príchode domov, ani návalu emócií, len čo otvoríte dvere. Nehádate sa.

Vaše správanie, názory a rozhodnutia sú prijímané a pochopené zo strany partnera.

Rovnako vy konečne rozumiete tomu, prečo robí váš partner niektoré veci inak, ako by ste ich robili vy a nerozčuľuje vás to. 🙂

Čo sa v e-booku dozviete a naučíte?

ZMENÍTE POHĽAD na správanie ľudí okolo vás

Zistíte, že množstvo vecí, ktoré vás iritujú, vám partner naozaj nerobí naschvál. Získate tak nadhľad a vnútornú rovnováhu pri riešení problémov a konfliktov.

Ponoríte sa do sveta FAREBNEJ TYPOLÓGIE

Získate prehľadný, jednoduchý a uchopiteľný systém, ktorý vám pomôže porozumieť nastaveniam vášho partnera. Dostanete sa do hlavy vášho partnera, pochopíte motívy jeho správania a rozhodnutí.

OTESTUJETE seba aj svojho partnera

Získate 2 licencie na osobnostný test farebnej typológie, ktorý vám pomôže jednoducho identifikovať vaše osobnostné typy.

Všetko si VYSKÚŠATE V PRAXI

Všetko, čo sa v e-booku naučíte, si vyskúšate v praktických úlohách. V žiadnom prípade nepôjde len o suchú teóriu. 🙂 Zároveň prežijete príjemný spoločne strávený čas a nájdete AHA momenty týkajúce sa vás dvoch.

 

 

Pre koho e-book NIE JE určený?

 • E-book v žiadnom prípade nenahrádza potrebu terapie, hoci vzájomné pochopenie a otvorená komunikácia je kľúčom k prekonaniu kríz a tráum.
 • E-book nepomôže ani v prípade, že medzi vami došlo k vážnemu narušeniu dôvery a rešpektu. Vtedy prosím vyhľadajte pomoc odborníka.
 • Hoci je celý e-book navrhnutý tak, aby bol maximálne uchopiteľný a použiteľný v praxi, neponúkame vám okamžité riešenia vašich vzťahových problémov. Naša mapa funguje dokonale, no je potrebné mať ju neustále napamäti a skúšať si ju v praxi dlhodobo.

Aká je CENA e-booku?

Cena e-booku je 29 Eur / 790 Kč. 

Celé svoje know-how a skúsenosti s farebnou typológiou a jej použitím v partnerskom vzťahu vám odovzdáme na 172 stranách. E-book obsahuje 20 kapitol, 5 praktických úloh, 2 licencie na test osobnosti podľa farebnej typológie a mapu osobnostných typov.

Školenia vo firmách, ktoré zahŕňajú teoretickú aj praktickú časť typológie, stoja štandardne od 250 EUR na osobu a deň. To by bolo od 500 EUR pre oboch partnerov. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť tento e-book za zlomkovú cenu - aby to bolo cenovo bližšie pre každého. Cena 14,50 EUR na jedného partnera sa nám zdá fér.

Zároveň sme cenu e-booku nastavili tak, aby si ho mohli dovoliť kúpiť aj mladé páry, no tiež tak, aby bola dostatočne motivujúca na to, že si e-book naozaj prečítate a urobíte aj všetky obsiahnuté cvičenia. Iba tak totižto dokážete využiť plný potenciál tohto e-booku.

Jedno vieme určite. Typológia funguje. Máme to odskúšané na stovkách ľudí, konzultované s odborníkmi, dennodenne tým žijeme doma. Otázne je, či sa to chcete naučiť aj vy. Môžete ešte pochybovať, odkladať to, ale skôr či neskôr sa k tomu aj tak vrátite, pokiaľ chcete, aby váš vzťah fungoval v harmónii.

Za cenu 29 Eur si môžete kúpiť jedny rifle alebo jeden vstup do aquaparku, ísť spolu 2 krát do kina, či na obed. Alebo za túto cenu spravíte pre svoj vzťah niečo, čo vám ho pomôže zlepšiť do konca života.

Žite príbeh šťastného partnerstva a uvidíte, ako sa to odrazí vo všetkých ostatných sférach vášho života - v práci, v medziľudských vzťahoch, vo vašom vzťahu k sebe a pocite šťastia.

Vykročte do spoločného života s tým správnym partnerom, je to tá najlepšia investícia! 🙂 

Ešte stále váhate?

Naozaj nemáte čo stratiť. Ak zistíte, že e-book nie je pre vás to pravé, napíšte nám a my vám bez akýchkoľvek otázok vrátime naspäť celú sumu. Máte na to celých 30 dní odo dňa zakúpenia e-booku.

Tento e-book je investícia, ktorá vám môže pomôcť aj v nasledovných oblastiach:

 • Lepšia správa rodinného rozpočtu
  Rozhadzuje váš partner peniaze na nezmyselné veci? Alebo naopak obviňuje vás z niečoho takého? Objasníme vám, ako je hospodárenie prepojené s nastavením človeka a ako komunikovať tak, aby ste vedeli nájsť harmóniu aj v tejto oblasti.
 • Všetko je prepojené
  Ak máte problémy doma, prenesie sa to aj do vašej práce. Nepriamo tým teda ohrozujete váš dlhodobý príjem.
 • Ušetríte váš drahocenný čas a energiu
  Naučíme vás, ako efektívne komunikovať s vaším partnerom. Pochopíte jeho nastavenie a už nebudete musieť mínať vašu energiu a čas na konflikty vznikajúce kvôli vašim rozdielom.
 • Vy sami budete psychicky vyrovnanejší
  Porozumiete svojej vnútornej motivácii aj správaniu ľudí vo vašom okolí.
 • Čím lepšie sa spolu naučíte vychádzať, tým dlhšie vaša láska pretrvá
  Po pár rokoch z vás nemusia byť iba "spolubývajúci", ale stále zaľúbená dvojica. 🙂

Možno vám teraz napadli tieto otázky:

Na internete je množstvo informácií o typológiách a niektoré testy sa dajú spraviť aj zadarmo.

Máte pravdu - informácií je množstvo. Môžete zabiť hodiny hľadaním konkrétnej informácie alebo hľadaním tej najlepšie použiteľnej typológie. Nájdete kvantá praxou neoverenej teórie, ktorá je ťažká na zapamätanie. Zároveň častokrát chýba práve prepojenie na partnerské vzťahy. V našom e-booku si všetky poznatky vyskúšate aj v praktických úlohách.

Čo keď sa na tom nebude chcieť podieľať môj partner?

Dá sa hrať stolný tenis osamote? Dá, ak si loptičku pingáte o stenu. Koho by to však bavilo? Rovnako je to aj a s týmto e-bookom. Je určený pre pár. Pre 2 ľudí, ktorí majú záujem na svojom vzťahu pracovať. Pokiaľ sa váš partner nechce podieľať na zlepšovaní vášho vzťahu, mali by ste sa o tom otvorene porozprávať.

S partnerom sme spolu už 30 rokov. Vieme o sebe naozaj všetko. Dozvieme sa niečo nové?

Určite áno. 🙂 Poznáme páry, ktoré sú spolu viac ako 30 rokov a ich vzťahu veľmi pomohlo spoznanie osobnostnej typológie a jej zákonitostí. Zrazu sa na seba prestali hnevať za veci, ktoré ich rozčuľovali celý život. Konanie partnera im začalo dávať dokonalý zmysel.

Naviac máme pre vás týchto 5 darčekov a bonusov:

1. Pracovný zošit

V pracovnom zošite nájdete všetky materiály potrebné na vytlačenie. Budú sa vám tak jednoduchšie plniť praktické úlohy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou e-booku.

2. Mapa osobnostných typov spolu s checklistom

Mapa vás krok po kroku prevedie celým procesom spoznávania seba a vášho partnera. Navyše k nej dostanete aj praktický checklist, do ktorého si môžete značiť váš postup na ceste.

3. Dve licencie na test farebnej typológie

Veľmi presný a rokmi overený test osobnostnej typológie pre vás a vášho partnera. Odporúčame urobiť si ho ešte na začiatku e-booku, aby ste sa ďalej bližšie zamerali najmä na vás dvoch.

4. Prístup do uzavretej Facebookovej skupiny

V skupine riešime veci ohľadom nastolenia a udržania harmónie v partnerskom vzťahu, ale aj rôzne otázky, ktoré by vás vo vzťahovej tématike mohli trápiť. 

5. Doživotné aktualizácie

Je možné, že v budúcnosti budeme náš e-book ešte rozširovať alebo inak upravovať. Poznatky o ľudskom správaní a typológii sa totiž neustále posúvajú dopredu. Budeme vás držať v obraze. Každú novú verziu vám zašleme bezplatne na váš email.

Povedali o nás:

Parádní eBook!
Na tenhle eBook jsem byla mooooc zvědavá. S mým báječným mužem jsme spolu už skoro osmnáct let vlastně úplně bez konfliktů. Zajímalo mě ale, jak to udržet dál a jak na našem vztahu pracovat.
Už při čtení jsem se u některých charakteristik musela smát – někdy jsem v tom viděla sebe jindy mého muže, kluky nebo třeba tchána. Je to neuvěřitelné, co všechno ovlivňuje komunikaci. Teď už vím, jak na kterého z našich čtyř kluků a proč vlastně nemůžu najít společnou řeč s tchánem. Je to cenný pomocník nejen pro partnerské vztahy…

Bára Veselá - Veselá domoškolawww.veseladomoskola.cz

Nezvyknem čítať texty, ktoré sa zaoberajú medziľudskými vzťahmi, tobôž tými medzi mužom a ženou. Tento ebook sa ku mne dostal cez moju partnerku a ja som ho nielenže prečítal, ale dokonca som si pár vecí aj zapamätal, ktoré určite chcem vo svojom živote vyskúšať.
Do čítania som sa nepúšťal so žiadnymi očakávaniami, no sám som zostal prekvapený z niektorých jednoduchých tipov. Na moje počudovanie to nebolo bežné mudrovanie a text sa čítal naozaj svižne.
Osobne si myslím, že text je vhodný naozaj pre každého. Typy pre lepšie vzájomné porozumenie sú zapamätateľné a rýchle. Každý vzťah je iný, je potrebné k nemu pristupovať individuálne a nie posudzovať ho na základe predošlých vzťahov. To znamená partnera vnímať, venovať sa mu, aby sa obe strany chápali a vzájomne podporovali.

Viktor KlikSprávca informačného systému

Keď sa ku mne dostal tento ebook, ani na sekundu som nezapochybovala, že bude perfektný.
Paliho a Zuzku vnímam ako odborníkov v tejto oblasti a to nie len po teoretickej stránke, ale hlavne tej praktickej, keďže obaja môžu byť pre ostatných skvelým príkladom.
Ebook splnil moje očakávania. Dozvedela som sa veľa o sebe, keďže človek musí poznať seba, aby mohol lepšie spoznať partnera.
Ebook odporúčam všetkým, ktorí radi skúmajú do hĺbky - či už ide o situácie, ľudí a ich správanie, či konanie.

Ľudka Zámožnáwww.ludka-zamozna.sk

Chápeme, že neradi kupujete mačku vo vreci, preto vám prikladáme niekoľko vybraných strán z e-booku ako ukážku:

Objednajte si e-book Ako raz a navždy porozumiete svojmu partnerovi práve TERAZ!

Nedávno koloval po internete takýto citát: Ak čakáš na znamenie, že toto je tá správna chvíľa, TOTO JE ZNAMENIE. Bol to samozrejme vtip, ale ten vtip má niečo do seba. My ľudia sme naučení stále na niečo čakať, odkladať veci na "až keď budem mať viac času", "až keď deti vyrastú", "až keď dokončím tento projekt"... 

Lenže pri odkladaní tá správna chvíľa na akciu NIKDY nenastane. A tak premrháme množstvo skvelých príležitostí, akcií a zlepšovákov, ktoré by nám mohli uľahčiť život. 

Takže, ak teraz čakáte na znamenie, že toto je tá správna chvíľa na kúpu e-booku, ktorý vám pomôže raz a navždy porozumieť vášmu partnerovi, TOTO JE ZNAMENIE. 🙂 V živote sú jednoducho veci, ktoré sa neodkladajú. 🙂

E-book Ako raz a navždy porozumiete vášmu partnerovi stojí 29 Eur.

Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom tohto e-booku, neváhajte nás kontaktovať na pali@spolunasbavisvet.sk. Radi vaše otázky zodpovieme.

Pali a Zuzka